MyHome Çözümleri

Ev Otomasyonu nedir?
Konutların elektronik ve bilişim uygulamalarını araştıran bilimdir.

My Home nedir?
My Home, Bticino tarafından sunulan ev otomasyon sistemi olup uzak mesafeden bile telefon ya da İnternet bağlantısı mevcut bir PC aracılığı ile eve ait tüm işlevlerin basit bir şekilde kontrol ya da kontrol edilmesini sağlar. My Home, bir elektrik tesisatının tüm farklı komponentleri arasında iletişim sağlama ve bu komponentleri kontrol etme özelliğine sahiptir. Şu durumda My Home ev otomasyonu bağlamında komple çözümler sunan Güvenlik, Konfor, İletişim, Tasarruf ve Kontrol hizmetleri bütünüdür. Ayrıca My Home müşterilerine sunduğu My Home Web özelliği ile evin uzaktan da kontrol ve kontrol edilmesini sağlamaktadır.

My Home nasıl ve nereden satın alabilirim?
Kalifiye kurulum teknisyenlerinden oluşan bir ağ, My Home çözümlerini evinize taşımak için daima hazırdır. Evinize en yakın My Home kurulumcusuna ulaşmak için 0800 211 6033’ i arayınız.


Senaryo nedir?
Senaryo, önceden belirlenmiş ve sunulmuş özel ortam durumu olup konfor koşulu yaratma bağlamında bazı ışıkların açılması, TV izlemek için uygun şekilde bazı panjurların kapatılması, alt fon müziğinin ya da bir klimanın açılması gibi belirli bir durumdan oluşur. Bir senaryo programlamak ya da bir görüntülemeyi etkinleştirmek için ortak bir anahtara basmak yeterlidir. Bu şekilde ev girişine yerleştirilen bir tek anahtar ile zaman alan ve rahatsızlık yaratan gündelik pek çok eylemi bir tuş ile bütünleştirmek mümkündür. Bunlardan bazıları alarmın, tele sekreterin etkinleştirilmesi, panjurların kapatılması, ışıkların söndürülmesi gibi her gün tekrarladığımız eylemlerdir.

My Home kurulumu için duvarların kırılması gerekli midir?
My Home’ un kurulumu son derece basit olup çok az yapısal müdahale gerektirir. Duvarlarda gerçekleştirilecek yapısal değişiklikler gerçek anlamda en aza indirilmiştir.

Kumandaları değiştirmek için teknisyen çağırmalı mıyım?
Her tuşa yeni kumandaların atanması gayet basittir, otomasyon ve kontrolü yapılacak donanımların seçimlerini kolayca gerçekleştirmek mümkündür. Mobilyaların yerleşimini ya da ev dekorasyonunu değiştirdiğinizde atama değişikliklerini kendi başınıza yapabilir ya da kurulum sorumlunuza başvurabilirsiniz.

My Home donanımını nasıl kişiselleştirebilirim?
Her donanımın hem müşterinin yaşam stiline uyum sağlaması için işlevsel olarak hem de dekorasyon değişiklikleri ile bütünleşmesini gerçekleştirmek üzere estetik olarak değiştirilmesi istenildiği anda mümkündür.

Tüm sistemi birlikte mi almayım yoksa farklı zamanlarda satın alabilir miyim?
My Home’ u farklı zamanlarda satın almak mümkündür. Çünkü modülerdir ve genişletilmesi gayet basit olarak tasarlanmıştır. Her türlü ışıklandırma donanımına ya da diğer donanımlara kolaylıkla bağlanabilir ve gelecekte sistemi yeni gereklilikler ve harcama tercihleri doğrultusunda diğer aparatlara uygulamak mümkündür.

 MYHOME KATALOG