My Home Web


Avantajlı My Home Hizmetlerini İnceleyiniz.  

Eviniz My Home ev otomasyon işlevleri ile donatıldığında, kurulum teknisyeniniz, evinize My Home sunucunuz ile iletişimini garanti edecek yeterlilikteki uygun Bticino kontrol donanımı aparatlarının (Web sunucusu, router modem ve/ya da telefon bağlantısı) etkin bir şekilde yerleştirilmesini gerçekleştirmelidir. Donanımın çalışması için bu bağlantıların mevcut olması kesinlikle zorunludur.

En genel şekilde kullanılan hizmetlerden en ekonomik ve etkili şekilde faydalanabilmek için (örneğin evden ya da eve doğru gönderilen uyarı ve kumandaların gönderilmesi, alarm meydana gelmesi halinde e-mail yolu ile uyarıların kabul edilmesi, resimlerin gerçek zamanlı olarak görüntülenmesi ve benzeri operasyonlar) Bticino web sunucusu ile eşleştirilmiş bir ADSL hattının mevcut olması gereklidir.

Her halükarda tüm bu işlevlere erişimin (dolayısı ile tele kamera ile elde edilen görüntülerin uzaktan kabul edilmesi ya da gönderilmesine dayalı operasyonlar buna dâhil değildir) normal telefon hattı bağlantısı ile gerçekleştirilmesi mümkündür.

Alarm donanımının uzak mesafeden devre alınması ya da devre dışı bırakılmasının idare edilmesi için ADSL ile bütünleştirilmiş bir telefon bağlantısının varlığının kesinlikle gerekli olduğu unutulmamalıdır.

Gerekli donanımsal koşullar üzerinde tavsiye almak, My Home Web hizmetlerinin etkinleştirilmesi, My Home Web hizmetinin kullanılması için güvenli bir kurulum teknisyeni ile bağlantı kurunuz.

My Home Web’ in benzersiz avantajları

Eviniz, 24 saat boyunca yakınınızda.  
Gün her saatinde evde bulunmadığınız anlarda dahi evinizi daima kontrol edebilir istediğiniz anda duvarlarınızın içinde ve evinizin çevresinde ne olup bittiğinden, dilediğiniz anda haberdar olabilirsiniz.

Basitlik, Hız ve Kişiselleştirme
Erişim sağladığınızda tüm donanımlarınızın durumunu görüntüleyebilir, donanımlarınız üzerinde işlem gerçekleştirebilir ya da kumanda gönderebilirsiniz. Yalnızca bu kadar değil! Web sayfasının yanı sıra Mobil menünüzü oluşturabilir bu sayede evinizi istediğiniz anda elinizde mevcut herhangi bir iletişim cihazı ile dilediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz.

Güvenlik ve Çok Yönlülük
My Home Web sayesinde kendi kullanıcı adı ve şifresine sahip birden fazla kişiye erişim olanağı sağlamak mümkündür. Hatta bu erişim, yalnızca belirli işlevlerin görüntülenmesi ile sınırlandırılabilir. Örneğin kullanıcı yalnızca ışıkları kontrol edebilir ama tele kameraların idaresine müdahale edemez.
My Home Web yürürlükteki tüm gizlilik yönetmeliklerine kesinlikle uygundur.

Evinizi uzaktan idare ve kontrol edin. 

İletişim, bilgi alışverişi, duyguların paylaşımı, günümüzde internet sayesinde her yerde ve her zaman mümkündür.

Yakın zamana kadar hayal edilemez çözümleri garanti etmek için internetin gücü daima daha fazla uygulama için kullanılmaktadır. Bunlardan biride uzaktan bile evinizle iletişim kurabilme imkânıdır.

Bu bağlamda, My Home Web hizmeti aracılığı ile Bticino My Home donanımının kontrol işlevleri uygulanmaktadır.

Basit bir internet bağlantısı ile erişilen navigasyon portalı sayesinde uzaktan evinizle bağlantı kurabilirsiniz. Bu şekilde ışıkları açmanız, otomasyon işlevlerini etkinleştirmeniz, sıcaklığı ayarlamanız, alamı etkinleştirmeniz ya da devre dışı bırakmanız, tele kamera kayıtlarını görüntülemeniz ve daha sayısız kolaylık mevcuttur.

Tüm erişim kişiselleştirilmiş Kullanıcı Adı ve Şifre ile maksimum güvenlik ve emniyet sınırları dâhilinde gerçekleştirilmektedir. Mevcut bilgiler internet bankacılığı işlemlerinde kullanılana benzer yüksek derecede profesyonel bir şekilde korunmaktadır.