Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Otomasyon

Sıkıcı ve tekrarlayıcı operasyonlardan kurtularak elektrikli panjur, güneşlik ve perdelere kumanda etmek, sulama ve otomasyon sistemlerini kontrol etmek mümkündür. Otomasyonların etkinleştirilmesi tek, grup genel ya da görüntü içi seviyelerinde gerçekleştirilebilir.

Otomasyonların etkinleştirilmesi, normal dijital kumandaların yanı sıra (sessiz, hafif, durumun anlaşılmasını sağlayan kullanışlı LED aydınlatmalar), pratik radyo kumandalarını kullanan Dokunmatik Ekran aracılığı ile de gerçekleştirilebilir: her şeyin el altında olmasını tercih edenler için maksimum kolaylık sağlar.

Işıklandırma

Her durumda en uygun ışık kullanımı: Okumak ve çalışmak için doğrudan, dinlenmek için yayılan ya da ayarlanabilir özellikler ile her ana uyum sağlamak mümkündür. Işık kaynaklarının etkinleştirilmesi tek, grup ya da görüntü içi seviyeli olarak gerçekleştirilebilir.

Açılması, sessiz ve hafif tuşlara basılarak gerçekleştirilir. Tuşlar açık ya da kapalı olma durumuna göre değişen faydalı LED ışıklandırmalara sahiptir. Kumandaların yerleştirilmesini kolaylaştırmayı sağlamak için mavi LED, açık olma durumunu belirtmek için fuşya LED kullanılır. Radyo dalgalı kumandalar ya da Dokunmatik Ekran aracılığı ile etkinleştirilen diğer çalıştırıcılar, gereklilik doğrultusunda kullanılabilen diğer donanımlardır.

Ses

Müziği evin diğer alanlarında yaymak, parça ya da radyo istasyonunun seçerek her alanda farklı bir ses kaynağı kullanmak Hi-Fi stereo ses kalitesi ayrıcalığı ile gayet basit bir şekilde sağlanmaktadır. Çok kanallılık sayesinde, herkesin tercihlerini gerçekleştirmek mümkündür. Örneğin mutfakta radyo, odada I-Pod’ tan alınan bir parça, salonda bir klasik müzik CD’ si gibi pek çok seçim yapmak mümkündür.

Çalıştırma, yerel amplifikatör tuşları (tanınmalarını kolaylaştıran sembollere sahiptirler) ya da renkli, yenilikçi Dokunmatik ekran aracılığı ile hafif bir dokunuş sayesinde gerçekleştirilir. Bu şekilde arzu edilen ses atmosferini oluşturmak, ışıkları, sıcaklığı ve otomasyonu ayarlamak gibi pek çok işlevi kullanmak mümkündür.