Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

My Home BTicino: Bizi açık olarak görmek isteyenler için görüntü ve uygulamalar.

Bticino ev otomasyonu ile her türlü gereksiniminize karşılık verecek şekilde, yaşam alanınızda sağlıklı, korunmuş, akıllı ve uygun bir teknoloji ile şımartılmış mükemmel koşulları dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Yatak Odası: Uyanma Mutluluğu

İyi uyanmak kesinlikle son derece önemlidir. Bu nedenle My Home ev otomasyonlu donanımını seçmek yeni bir güne başlamanın değerini bilmenin en iyi koşullarında ulaşmak demektir. Size yardımcı olacak ve kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak her türlü hizmet emrinizdedir.

Dokunmatik Ekran ile “Sabah” senaryosu aktive edildiğinde yatak odanız basit bir şekilde, gece görüntüsünden çıkıp sabah senaryosuna bürünecektir: Panjurlar açılacak, ışık yoğunluğu günün ilk ışıkları ile uyum sağlayacak, hafif sesli müziğiniz çalmaya başlayacak ve sıcaklık uygun dereceye yükselecektir.

Bu esnada, Video Display’ ın sembollü menüsü aracılığı ile ses kaynağını değiştirmek, haberleri dinlemek, banyo alanının sıcaklık derecesini yükseltmek, bahçede sulama başlatmak mümkündür

Mutfak: Herkes İş Başına

Yemek yapmak, ütülemek, çamaşır ve bulaşık makinesi kullanmak: Genellikle zaman kazanmak için bu faaliyetlerin tümü aynı anda yapılır, ancak bu esnada aşırı yüklenme nedeni ile şalterin atması ve tümünün bloke olması ihtimali mevcuttur.

My Home Sistemi’nin Enerji Kontrolü merkezi ile donatılmış evlerde aşırı yüklenme durumunda daha az önceliğe sahip elektrikli ev aletlerinin çalışması geçici olarak durdurulur. Akabinde Dokunmatik Ekran aracılığı ile daha önce çalışması durdurulmuş ev aletini kullanmanın gerekli olması halinde bir tuşa basarak yeniden çalıştırmak mümkündür.

Ayrıca çalışırken müzik tınılarını dinlemek için sembol seçimi aracılığı ile basit bir şekilde arzu edilen müzik kaynağını seçmek mümkündür.

Bütün bunlar gerçekleştirilirken gaz kaçağı, su taşması gibi tehlikeler, ister evde olun ister ev dışında olun daima kontrol altındadır.

Oturma Alanı: Her durum için doğru atmosfer

My Home sistemi ile ister yalnız olun ister başkalarıyla birlikte mükemmelliğin tadını çıkarmak son derece basittir.

Vazgeçilemez Dokunmatik Ekran ile tüm işlevler bir dokunuş ile etkinleştirilir: Yayılan ışıklandırma, alt fon müziği, mükemmel sıcaklık ile kendinizi güzel bir kitabın sayfalarına bırakabilirsiniz.

Arkadaşlar geliyor! Video Ekran ile ziyaretçilerinizi görmek, onlarla iletişim kurmak, kapıyı açmak kılavuz ışıklarını etkinleştirerek evinize kabul etmek gayet kolaydır.

Yatak odasında oynayan çocukları sürekli kontrol altında tutmak için telekamera resimlerini, en komple ev otomasyon donanımı, Dokunmatik Multimedya Ekran üzerinde görüntülemek yeterlidir.

Ev Girişi: Evden Güvenle Çıkın

En özel objelerinizi, artık rahatlıkla evinizde bırakabilirsiniz. Artık onları korumak için My Home var.

Pratik elektronik anahtar ile alarmı etkinleştirerek, evin tüm alanlarında koruma sağlamak, tüm ışıkları kapatmak, tüm panjurları indirmek, sıcaklığı en düşük derecede ayarlamak gibi tüm işlevler mümkündür.

Dışarıda olduğunuzda ise My Home Domotica, sanki evdeymişsiniz gibi evinizi sizin yerinize en hassas ve dikkatli şekilde yönetecektir.

Doğru zamanda bahçenizi sulayacak, tavan arası pencerelerini hafifçe kaldırarak evinizi havalandıracak, yağmurun başlaması halinde pencereleri en hızlı şekilde yeniden kapatacaktır.

Dışarıda çok fazla rüzgâr olması halinde dış perdeler anında kapatılacak, genel şalter attığında ise My Home elektrik tesisatının verimliliğini doğruladıktan sonra eve yeniden elektrik enerjisi beslemesi sağlayacaktır.

Ev Dışında: Huzurlu Tatiller

Her yeri kapattıktan sonra kendinizi yalnızca kendinize adayarak yola çıkabilirsiniz. My Home ile mutlak bir huzur duyacaksınız.

Etkin bir alarm, evinizi saldırı tehlikelerinden koruyacak, alarm vererek müdahale etmekle yükümlü kimseleri telefon, SMS ve E-mail aracılığı ile haberdar edecektir.

Alarmın meydana geldiği ev alanına ilişkin görüntüler elektronik posta olarak iletilmektedir. Günün belirli saatlerinde ışıkların devirli olarak açılması ve panjurların ya da ses donanımının çalışıtırılması sağlanarak evde kişilerin bulunduğu izlenimini yaratmak mümkündür.

Evinizi özlediğiniz zamanlarda ise internete bağlanmak sureti ile My Home Web hizmetlerini kullanarak, evinizin tele kamera görüntülerini sağlayan video kontrol üzerinden arama yaparak evinize bağlanmak mümkündür.