ADİL REKABET BİLDİRİMİ
Dürüst ve adil rekabet pazarların performansını en iyi şekilde göstermesini sağlarken uzun vadeli yeniliği de teşvik eder.
 
 
 
 
 
 
Detaylı bilgi için tıklayınız
 
   
KORUYUCU ÖNLEMLER BİLDİRİMİ
 
Legrand Grubu Yönetimi; herzaman Çalışma şartlarını ve Çalışma Güvenliğini Çevre ve varlıklarının korunmasını da dikkate alarak sürekli geliştirmek için çalışmış, bu amaca yönelik olarak aktif bir koruyucu önlemler politikası geliştirmiştir.Her çalışanımızın şirketteki görevi ne olursa olsun, günlük bazda her türlü faaliyette Koruyucu Önlemlerle bütünleşik olarak devam eden işleri veya görevleri yürütmesinin esas alınması gerektiğine inanıyoruz.

 
 
Detaylı bilgi için tıklayınız
 
   
ÇEVRE BİLDİRİMİ
 
Geleceği planlama ve risk kontrolü bizim çevresel yaklaşımımızın temelinde gereksinimler ve düzenlemelere riayet ederek birleşir.Legrand grubu çevre için hem sürdürülebilinir gelişmeyi hem de daha fazla saygınlığı arttırmanın hedefiyle işlere göre ortak belli başlı hareketi tanımıştır.
 
 
Detaylı bilgi için tıklayınız
 
   
TEMEL İLKELER BİLDİRİMİ
 
Legrand Grubu, çeşitli değişim koşullarıyla yüzleşirken, çalışanlarının hak ve menfaatlerini dikkate almayı ve kurumun temel kimlik ve kültürüne sadık kalmayı başarabileceğini kanıtlamıştır